Prázdný
košík
DOPRAVA ZDARMA
u Vás doma již pozítří
+420 530 325 271
v pracovní dny 900 - 1700
Vážení zákazníci, provoz obchodu byl ukončen

Uživatele chytrých telefonů lze rozdělit do tří skupin. První skupina svůj mobilní telefon opatří obalem bezprostředně po jeho zakoupení. Skupina číslo 2 si obal na mobil pořídí až tehdy, objeví-li na něm nějaké škrábance a poškození. Třetí skupina si obal na telefon nepořídí vůbec. Ať už obal na telefon máte či nemáte, obecně vzato je dobré ho mít. V některých případech vám totiž může zachránit život. Respektive život vašeho telefonu.

Aby mobil dlouho jako nový vydržel 

Nejspíš sami dobře víte, jak to vypadá, když si domů přinesete úplně čerstvý mobil. S až teatrální opatrností jej pomaloučku, polehoučku vytahujete z originální krabičky. Div, že si na to nevezmete bavlněné rukavičky. A tato přehnaná pečlivost vás drží ještě několik týdnů, ne-li měsíců potom. Mimo jiné se projevuje tak, že svůj mobil téměř nikam nenosíte. Mohl by se totiž rozbít. A nikomu ho nepůjčujete, protože by vám ho někdo mohl rozbít.

Jenže ona přehnaná péče vás dříve nebo později přejde a i ta nejžhavější novinka se okouká. Ve svých přehnaných nárocích na telefon výrazně polevíte. Pak už ho budete brát všude s sebou, odkládat jej všude možně  a dojde to tak daleko, že už přestanete mít i přehled o tom, které z vašich dětí si váš mobil půjčilo na hraní.

Tohle všechno může mobil přežít. S obalem na telefon má však mnohem větší šance.

Jakou funkci plní obaly na mobily?

Možná si na otázku „proč si pořídit obal na telefon?” odpovídáte také otázkou: „a jakou vlastně mají obaly na mobily funkci?”.  Pojďme si to shrnout. Obaly na mobily mobil chrání před poškrábáním a jiným poškozením. Zpevňují mobil a usnadňují manipulaci s ním. Mobil v obalu je pro manipulaci mnohem bezpečnější než holé kovové tělo mobilu. Kromě funkce ochranné však plní i svou estetickou roli.

Pozor, rozhodně zde netvrdíme, že vám obal na telefon zachrání váš mobil před pádem z výšky či utopením. Každopádně však zbrzdí jakékoliv následky. 

Obaly na telefony plní i roli estetickou

Nejen funkci ochrannou, nýbrž i roli estetickou zajišťují obaly na telefon. Vezměte si, kolik jich je na trhu druhů. Váš telefon tak může pokaždé dostat novou vizáž, aniž byste způsobili nějaký rozruch na vašem bankovním účtu. Kromě toho může být obal na mobil originálním dárkem nejen k vánocům.

Jaký typ pouzdra upřednostnit?

Na trhu existuje celá spousta obalů na telefon. Na uživateli mobilního telefonu tak zůstává výběr té správné velikosti. Originální obaly na mobily dnes svému uživateli zajišťují 100% komfort. Z těch nejlepších obalů není potřeba mobil vytahovat, když chcete poslouchat hudbu ve sluchátkách nebo chcete mobil nabít.

Nejčastějšími druhy jsou pouzdra tak zvaně flipová. Ty do sebe mobil zavřou jako do knihy. A pak lze dostat klasické zadní kryty, které chrání hlavně zadní část telefonu. Kdybychom měli tyto dva druhy porovnávat, řekli bychom vám, že.

Flipová pouzdra upřednostní ti uživatelé, kteří dbají na bezpečnost svého telefonu a nevadí jim nutnost neustále otevírat pouzdro telefonu, když na něm potřebují pracovat. Flipové pouzdro chrání nejen zadní část telefonu, nýbrž i sklo před případným poškrábáním. V originálním flipovém pouzdře daný mobil hezky drží, a proto se majitel nemusí bát, že by mu z něj mobil vypadl. Někomu u flipového pouzdra ale může vadit již jednou zmíněná nutnost neustále obal otevírat.

Pro ty jsou určené zadní kryty/obaly na mobily. Ty chrání zadní část telefonu před poškrábáním, zpevňují jeho konstrukci a usnadňují manipulaci s ním. Výhodou jen zadního krytu je skutečnost, že v případě potřeby máte klávesnici mobilního telefonu neustále při ruce. Vhodné jsou tak zadní kryty pro lidičky pracující ve spěchu a za pochodu, kteří často k vyřizování všeho používají jen jednu ruku.

Tak si to tedy shrňme. Mobilní telefon používáme takřka nonstop. No schválně, jen si spočítejte, kolikrát jste se na něj mrkli nebo zkontrolovali obsah svých sociálních sítí za tu dobu, co čtete tento článek. Proto není na místě vymýšlet argumenty, proč si obal na telefon nepořídit, žádné totiž neexistují. Obaly na mobily berte jako malou investici s velkým potenciálem.