Prázdný
košík
DOPRAVA ZDARMA
u Vás doma již zítra
+420 530 325 271
v pracovní dny 900 - 1700
Vážení zákazníci, provoz obchodu byl ukončen

Proč jsou mobily od společnosti Samsung tak oblíbené?

Jestli si tento článek zrovna teď pročítáte na vašem chytrém telefonu značky Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9 nebo Note 8 věřte, že za to vděčíte pánovi se jménem Byung-Chull Lee, který se do podnikání pustil někdy v roce 1938. V tomto roce byste si u tohoto Jihokorejce dali maximálně nudle. S vymýšlením mobilů a další elektroniky totiž začal až po válce. I on by vám dnes doporučil si na tak krásná díla, jimiž mobily Samsung určitě jsou, pořídit dobře padnoucí obaly a pouzdra, abyste je ochránili před pádem, poškrábáním a dalšími faktory, jež pro mobil mohou být hotovou katastrofou.

Jakou mají mobilní telefony Samsung historii?

Od domácích nudlí k vytříbeným mobilním telefonům a elektronice. Jakou to má souvislost? Můžete nad tím bádat a polemizovat. Stejně se ale nakonec dopídíte ke stejnému výsledku jako my. Nudle a mobilní telefony pana Byung-Chull Lee mají společného pouze vášeň a chuť k podnikání. Podle aktuální situace mobilů značky Samsung na trhu můžeme jen konstatovat, že se tento podnikavec rozhodl správně. Vždyť vlastnit některý z mobilů Samsung dnes znamená nést se na vlně luxusu a komfortu. Ale teď k faktům…

… jak už jsme říkali s podnikáním Byung-Chull Lee začal někdy v roce 1938, vývoj prvního telefonu byl dokončen až někdy v roce 1991. Ne, že by se mezi těmito léty společnost nějak nudila. Ve velkém se vyráběly barevné televizory, otevíraly se instituty na vědu a vývoj, začaly se vyrábět osobní počítače o videorekordérech ani nemluvě. Pak už to šlo s výrobou mobilních telefonů jako po másle.

v roce 1992 byl dokončen vývoj systému pro mobilní telefon i první paměti 64 M DRAM na světě,
v roce 1994 byla vyvinuta paměť 256 M DRAM,
v roce 1996 se začalo se sériovou výrobou paměti DRAM 64 MG a dokončil se vývoj paměti 1G DRAM,
v roce 2002 přestavili mobil SGH-T100, který o rok později slavil prodej více jak 10 miliónů kusů...
a tak bychom mohli pokračovat. Pak přišly na řadu mobilní telefony Samsung Galaxy S4, S6, S7, S8, S9 nebo Note 8, o kterých si řekneme něco níže. Ale již z úryvku, který jsme vám poskytli výše, můžeme učinit závěr, že společnost Samsung patří k nejsilnějším na trhu, patří jí řada prvenství i status neúnavného inovátora, který nás v lecčem ještě překvapí. Mobilní telefony Samsung dělají život mnohem zábavnějším.

SAMSUNG GALAXY S6

Mobilní telefon Samsung Galaxy S6 objevil světlo světa v roce 2015. K dostání byl jako varianta s klasickým displejem. V tomto roce si však společnost pro všechny své zákazníky připravila i novinku - jako první na světě představila mobilní telefon s oboustranně zahnutým displejem, tak zvaný Samsung Galaxy S6 Edge, který svým majitelům sliboval větší displej a netradiční design. Kromě tohoto překvapení, které mobilní maniaky určitě potěšilo, se mohla S6 pyšnit i velmi dobrým hardwarem s osmijádrovým procesorem a 3GB RAM.

SAMSUNG GALAXY S7

I mobilní telefon od Samsungu s označením S7 byl v roce 2016 k dostání ve variantě s klasickým displejem i ve variantě Edge, která se i rok po jejím uvedení na trh (na modelu S6) pořád blýskala exkluzivitou. Jak už to tak u nových modelů bývá, i tato novější varianta měla vylepšené funkce, které staršímu modelu chyběly. Nová S7 je odolná proti vodě i prachu a podporuje micro SD karty paměti. S tímto mobilem budete mít nádherné fotky z dovolené neboť disponuje vylepšenou světelností F1.7 a většími pixely obrazového snímače. U S7 si přijdou na své i milovníci her, protože mobil podporuje i graficky náročnější hry. Samsung Galaxy S7 je výkonný a rychlý. Spolu s hezkým designem patří k jedničkám na trhu a ani novější řady ho příliš nezastíní.

SAMSUNG GALAXY S8

Mobilní telefon Samsung Galaxy S8 se může od roku 2017 pyšnit dosud nejtenčími rámečky. Má větší displej a menší tělo, díky čemuž snadno padne do ruky, aniž by vás telefon ochudil o hezký pohled na aplikace, fotografie a videa. Kromě čtečky otisku prstů, kterou disponovaly už předchozí modely nabízí S8 i skener oční duhovky - tak tomu se říká opravdová ochrana soukromí. S8 má velmi vyspělý hardware, díky čemuž se promění v plnohodnotný počítač do vaší kapsy. Taktéž je k dostání i ve variantě Edge neboli S8+. Málem jsme zapomněli, že i tyto modely podporují rychlé nabíjení a disponují oboustranným konektorem USB typu C.

SAMSUNG GALAXY S9

Milovníci novinek jistě už třímají Samsung Galaxy S9 ve své ruce, který byl světu odhalen začátkem roku 2018. Také proč se na něj jen dívat na webových prohlížečích, když tento telefon můžete plně zažít? Kromě pro Samsung běžných funkcí přináší tento telefon další vylepšení a to zejména u fotoaparátu. Díky tomuto mobilu se proměníte ve skvělého fotografa, aniž byste kdy předtím fotili. S9 dělá krásné snímky i za horšího osvětlení a umí zaznamenat pohyblivé záběry v té nejlepší kvalitě. Vše, co pořídíte můžete rychle přenést na vaši další techniku díky schopnosti jednoduché a rychlé konfigurace. A kdybyste už nevěděli coby, můžete díky S9 zjistit, jak vypadá vaše animované já - díky aplikace Emoji.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8

Samsung Galaxy Note 8 je něco pro workoholiky. Nabízí velký displej, ergonomické tělo a funkce, díky kterým můžete tvořit, pracovat a vymýšlet kdekoliv a kdykoliv se vám zamane. Samsung Galaxy Note 8 spojuje zábavu s prací a tím udržuje krok s dnešní uspěchanou dobou.

Jak je vidět, mobilní telefony Samsung nabízejí svým uživatelům vždy to, co potřebují i něco navíc. Ještě, že lze na tyto krasavce pořídit na míru padnoucí pouzdra a obaly, které ochrání, ale nezastíní jejich krásu a funkčnost.

Mobilní telefony Samsung také nabízí celou řadu příslušenství, patří k němu i bezdrátová nabíječka, která zachová vstup pro konektor nabíječky dlouho jako nový. Bezdrátovým nabíjením disponují všechny poslední modely mobilního telefonu Samsung.