Prázdný
košík
DOPRAVA ZDARMA
u Vás doma již pozítří
+420 530 325 271
v pracovní dny 900 - 1700
Vážení zákazníci, provoz obchodu byl ukončen

Rádi byste si pořídily bezdrátovou nabíječku? Nebaví Vás každý den s sebou tahat nabíječky s kabely? Pomůžeme Vám s výběrem kvalitní bezdrátové nabíječky, podíváme se na základní funkce, které by měla mít a zaměříme se na výhody a nevýhody bezdrátového nabíjení.

Mobilní telefon má v dnešní době skoro každý, od předškolních dětí až po seniory. Potřebujete jej pro váš běžný život - diář, jízdní řád, e-mail, SMS, a mnoho dalších. Chytré telefony se používají i při práci či hraní her a poslouchání hudby. Nevýhodou je samozřejmě rychlé vybíjení.

Základní představení bezdrátových nabíječek

V současnosti je nabíječka jedním z nejdůležitějších příslušenství mobilních telefonů. Výrobci těchto zařízení se stále snaží své zákazníky zaujmout novými a zajímavými funkcemi. V dnešní době zákazníky velice obohatí možnost bezdrátového napájení.

Abyste svůj telefon mohli nabíjet tímto způsobem, musí podporovat tzv. QI standard. Pokud váš mobilní telefon tuto možnost nedovoluje, stačí si koupit speciální modul nebo kryt, který tuto funkci má.

Jaké funkce by měla mít bezdrátová nabíječka?

Jako každé zařízení, tak i tato by měla mít své specifické funkce. Ty zařízení dodají větší spolehlivost a funkčnost.

Rychlonabíjení - tato funkce vám nabije telefon za kratší dobu než klasickou drátovou nabíječkou

Indikace - funkce, která vám zobrazí stav baterie pomocí světla LED

Nabíjení více zařízení - funkce, která dokáže nabíjet více zařízení najednou

Při výběru byste neměly zapomenout ani na nabíjecí proud, který se udává v ampérech (A). Čím vyšší proud si vyberete, tím rychlejší je napájení mobilního zařízení. Před koupí si musíte zkontrolovat, jak velký proud dokáže váš telefon pojmout.

Vzhled - vybrat si můžete nabíječku ve tvaru podložky nebo stojánku

Vašemu mobilnímu telefonu nesmí chybět podpora QI standard.

Při zakoupení bezdrátové nabíječky musíte dbát na to, aby byla kompatibilní s vaším mobilním zařízením, protože komunikace mezi jakýmkoliv typem nabíječky a baterie nevznikne.