Rated 4.6/5based on 15 customer reviews

Zlaté flipové pouzdro Dux Ducis SkinPro pro Xiaomi Redmi 4X

  • Sleva

Zlaté flipové pouzdro Dux Ducis SkinPro pro Xiaomi Redmi 4X

Značka: Dux Ducis
Stav: Nový produkt
Dostupnost: vyprodáno

Krásné flipové pouzdro značky Dux Ducis z umělé kůže bude dělat Váš telefon jedinečným. Určeno pro Xiaomi Redmi 4X a Xiaomi Redmi 4X Global.

Sleva 21%
499,00 Kč
399,00 Kč

Xiaomi – asijská štika v českém rybníku

Značka Xiaomi patří na českém trhu k nováčkům. Oficiálně na něj vstoupila až v roce 2017. Ve své asijské domovině je přitom rychle se rozvíjející značkou, která významným způsobem konkuruje zavedeným výrobcům.

Xiaomi se zaměřuje na spotřební elektroniku, především mobilní telefony a nabízí také širokou škálu příslušenství. Jednou z vlajkových lodí, se kterou čínský výrobce na český trh vstoupil, se stal i model Xiaomi Redmi 4X s podporou českého LTE. Novinka dostala přídomek Xiaomi Redmi 4X Global. A rychle si na českém trhu získala oblibu mnoha uživatelů.

Myslete na prevenci a chraňte „zdraví” svého mobilu

Pro svůj telefon můžete získat i stylové doplňky, jako je toto pouzdro. To pochází z kolekce doplňků SkinPro značky Dux Ducis. Ta vyrábí krom obalů na mobily i další příslušenství pro elektroniku, například USB kabely. Tento obal na mobilní telefon je kompatibilní právě se zmiňovanou verzí Xiaomi Redmi 4X Global, případně s Xiaomi Redmi 4X. Flipové pouzdro zajistí vašemu telefonu dokonalou ochranu, přitom vás nijak nebude omezovat v jeho použití.

Díky přesně vytvořeným průřezům na tlačítka, čtečku otisků prstů i čočku fotoaparátu není nutné telefon při použití vyndávat. Spolehlivě tak zůstává ušetřen důsledků neopatrného zacházení, náhodného polití tekutinou, případně poškrábání v tašce či kabelce. Flipové pouzdro se uzavírá na magnet, čímž spolehlivě zabrání nechtěnému otevření a dalšímu možnému poškození mobilu.

Flipové pouzdro – zlatý vytrvalec, co si zaslouží zlatou

Telefon stačí do obalu jednoduše zacvaknout. Uchycuje se do silikonového obalu chránícího záda mobilního telefonu. Svrchní materiál pouzdra je pak vyroben z umělé kůže v elegantním zlatém designu. Díky tomu bude váš telefon nejen v bezpečí, ale současně mu dodáte i stylový, luxusně působící „převlek”. Zaujme tak všechny, kteří si potrpí na dokonale vyladěné detaily.

Elegantní tenké pouzdro nijak dramaticky nezvětší rozměry mobilu. Ten se tak stále vejde i do malé dámské kabelky. Odolný materiál vydrží dlouho v původním stavu, nemusíte se proto bát vyrážet s telefonem kupříkladu do přírody, na syntetické kůži se nepodepíše působení prachu, kouře a jiných vnějších vlivů.

Obaly, kryty a pouzdra pro Xiaomi Redmi 4X